SESJA KOBIECA w plenerze

Zapraszam przed swój obiektyw wszystkie Panie, które chcą odkryć swoje piękno i sprawić Sobie przy tym wyjątkową pamiątkę.

Sensualna, zmysłowa bądź romantyczna sesja to niepowtarzalna przygoda dla każdej kobiety. Pokażę Ci jak jesteś piękna, wspólnie uwiecznimy to na kadrach do których będziesz wracać z sentymentem.

Pomogę Ci odkryć Twoją kobiecość i pewność siebie.

Na sesję ze mną zapraszam na terenie Łodzi. Sesja trwa 1-1,5 h.

Zadbam o stylizację dla Ciebie. O nic nie musisz się martwić. Jedyne co musisz to ... - mieć dobry humor. To czas tylko dla Ciebie.

Staram się by każde moje zdjęcie było wyjątkowe, obrabiam je w sposób lekko malarski i bajkowy ale skoro decydujesz się na sesję ze mną to znaczy, że podobają Ci się moje prace. To bardzo ważne byś zapoznała się z moim portfolio i ze stylem w jakim obrabiam zdjęcia.

Efektem sesji -oprócz Twojego dobrego samopoczucia oczywiście- będzie 10 pięknych ujęć poddanych mojej autorskiej obróbce. Wszystkie -moim zdaniem- udane ujęcia wysyłam w postaci miniaturek spośród których Sama wybierzesz 10 ujęć które poddam obróbce. Możesz oczywiście wybrać więcej niż 10 zdjęć, każde następne ujęcie po obróbce z odbitką to koszt 35 zł. Nie wysyłam surowych plików RAW i nieobrobionych zdjęć.

Poniżej najważniejsze informację dotyczące sesji.

SESJA KOBIECA - pakiet zawiera:

  • 10 starannie obrobionych zdjęć.
  • zdjęcia oddaję w formie cyfrowej (w wysokiej rozdzielczości + do użytku w internecie) + 10 odbitek na papierze jedwabnym w formacie 15x21.
  • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (35zł/szt)
  • możliwość zamówienia wydruku w większym formacie lub na płótnie dowolnego ujęcia (wycena indywidualna którą należy doliczyć do ceny pakietu)
  • dwie suknie do wyboru
  • płatność w dniu sesji, ewentualnie przelewem najpóźniej 2 dni po sesji (warunek wysłania miniaturek zdjęć)
  • cena 400 zł

 

Do góry